41 відгук
+380 (63) 103-11-88
Химия для мрамора

Хімія для каменю. Навіщо потрібні захисні просочення?

Хімія для каменю. Навіщо потрібні захисні просочення?
Натуральний камінь – унікальний матеріал природного походження, який давно використовується в будівництві і обробці приміщень різного призначення - як зовнішньої, так і внутрішньої. Також для цих цілей широко застосовується штучний камінь. Щоб будь-який камінь довше служив, не псувався, не выцветал, не вигоряв на сонці, не вбирав вологу, за нею потрібен ретельний догляд та якісна хімія для каменю. Зважаючи на те, що існує багато різних видів натурального каменю, різної пористості і твердості, існує багато різних засобів по догляду за ними. Очевидно, що легше і дешевше запобігти псування матеріалу, ніж потім його реставрувати. Ми довіряємо тільки перевіреним світових виробників з Італії і Німеччини, так як турбота про камені – це наше основне завдання. Давайте разом розберемося, які види захисних засобів (просочень) існують і для чого вони потрібні:
1. Водовідштовхувальні.
Гидропеллент (гідро - вода, repello – відштовхувати) необхідний для застосування в душових, ванних кімнат, зоні фонтанів і басейнів, де дуже високий рівень вологості, і попадання води на камінь неминуче. Також використовуються для зовнішніх кам'яних оздоблень (фасади, щаблі, і т. д) для захисту від дощу, снігу, танення льоду, запобігаючи утворенню моху і цвілі.
2. Брудовідштовхуючі.
Плями від жиру, масла, харчових продуктів і рідин, а також маркерів, чорнил, воску і нафти можуть глибоко проникнути і навіть так трапляється, що єдиний спосіб позбутися - це механічна реставрація. У наступній статті Ви зможете побачити, як саме працюють деякі просочення і як легко позбавлятися від плям, якщо користуватися ними.
3. Атиграффити.
Застосовуючи хімію для каменю з функцією "Антиграффити", Ви зробите кам'яні фасади більш стійкими до глибокому проникненню фарби і зможете легко її стерти.
4. Просочення з допуском до харчових поверхонь. Відмінно підходять для стільниць, захищаючи камінь від плям кави, соків, чаю, вина і т. д. Застосовуючи такі просочення, Ви можете не боятися, що хімія, що використовується на Вашій кухні, зможе Вам нашкодити. При правильному використанні ці кошти забезпечать повний захист і красу Вашої стільниці.
5. З антиковзаючим ефектом. Як відомо, безпека – понад усе! Обов'язково використовуйте такі просочення в зоні басейнів, душових, ванн і ступенів. Завдяки спеціальному складу, антиковзні засоби запобігають ковзання і падіння в цих зонах, не змінюючи колір і властивості каменю.
6. З ефектом «мокрий камінь». Декоративний ефект, підсилюють блиск і колір каменю, ніби він щойно вимитий. Частіше використовуються для мармурових стін і столів.
7.    Пропитки, усиливающие цвет, делают камень ярче, насыщеннее. Помогают оживить цвет и освежить вид каменного изделия без реставрации и полировки. Это свойство идет чаще всего в комплексе со многими другими.
8.    Химия для камня, которая подкрашивают камень в черный цвет. Черный цвет со временем выцветает, и чтобы не применять специальные чернила, Вы можете воспользоваться такой пропиткой, тем самым, защитив свой камень
Всі ці захисні властивості частіше скомбіновані між собою, тому багато засоби, представлені в нашому магазині, універсальні, можуть одночасно захищати від багатьох джерел плям і надавати додатковий декоративний ефект.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner